Vanaf 20 oktober 2022 worden geen nieuwe (nieuws)artikelen aan deze community toegevoegd. Lees hier meer.

Wil je op de hoogte worden gehouden van het laatste nieuws over diabetes type 1? Meld je dan nu aan voor de nieuwsbrief E-dialoog type 1 van het Diabetes Fonds.

 

Aanmelden nieuwsbrief Naar nieuwsbericht

Vorige maand deed een nieuwe sensor het niet bij mij. Ik heb gebeld met Abbott 0800 0228828 en werd daar zeer netjes geholpen.

Ik meet met een app op mijn mobiel. Rechts bovenin zie je 3 balletjes, als je daar op klikt komt er een menu, dan op Help, dan op Logboek van voorvallen. Daar zie je alle voorvallen met een code. Die hebben ze daar nodig. De meeste meldingen bij mij zijn een scanfout als ik er weer eens naast zit die heeft code 335. Als er echt iets mis is met de sensor heb je andere codes. Toen ik die had opgenoemd kreeg ik direct een nieuwe sensor opgestuurd. Misschien weten veel mensen dit al maar dan maar voor de beginnelingen.

Vr gr Arie R